Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

9. Su Ürünleri Çalıştayı Sonuçlarımız

9. Su Ürünleri Çalıştayı'na katılarak yerel profesyonel toplulukların gösterdiği ilgi ve dikkatinden dolayı çok memnun kaldık ve ayrıca T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın desteğini almaktan gurur duyduk. Standımız Bakan Yardımcısı Sayın Ebubekir Gizligider ve Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Sayın Dr. Mustafa Altuğ Atalay tarafından ziyaret edildi ve dikkatlerini çekti.

9. Su Ürünleri Çalıştayı Sonuçlarımız
23 Mart 2024 - 22:24

Bu hariç, yerel su ürünleri sektörü temsilcilerinin yanı sıra Türkiye pazarıyla ilgilenen uluslararası katılımcılarla da çok sayıda görüşme gerçekleştirdik. Bu, bizim Türkiye'de ve dünyada sektörün gelecek gelişimine ve büyümesine doğru götüren heyecan verici bir yolculuğumuzda bir daha adım atabildiğimizi işaretliyor.

Bu işbirliği çabaları, sektörün ilerlemesini destekleme konusundaki kararlılığımızın altını çizmektedir. Bu nedenle, Seafood Expo Eurasia ve diğer etkinliklerin düzenlenmesinde Türkiye Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliği de dahil olmak üzere ortaklarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz, çünkü ekibimiz, daha etkili sonuçalara sadece hep beraber hareket ederek ulaşabileceğimizden son derece emindir.
 

Ayrıca Balık Haber'e, Aqua Life of Turkey'e ve diğer medya kuruluşlarına etkinliği haberleştirerek bizi yönlendiren prensiplerin hakkında izleyicileri bilgilendirmemize yardımcı olduğu için teşekkürlerimizi sunarız.

SED FUARCILIK LIMITED ŞİRKETİ

Seafood Expo Eurasia

YORUMLAR

  • 0 Yorum