Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Seafood Expo Eurasia Fuarında Balıkçılık Sektörüne Yeni Bir Bakış

Küresel Demek Esneklik Demektir: Seafood Expo Eurasia Fuarında Balıkçılık Sektörüne Yeni Bir Bakış

Seafood Expo Eurasia Fuarında Balıkçılık Sektörüne Yeni Bir Bakış
23 Şubat 2024 - 20:25

Dünyadaki demografik değişiklikler ve deniz ürünleri tüketimine yönelik giderek artan eğilimler, balıkçılık ürünlerinin uluslararası ticaretinde önemli bir etkiye sahiptir. Dönüşümler, uluslararası ilişkilerin yeniden yapılandırıldığı günümüz şartlarında çok önemli yeni fırsatlar yaratmaktadır.

Sektörel süreçlerin derinlemesine anlaşılması ve yapısal değişikliklere ihtiyaç duyulması, yeni küresel Seafood Expo Eurasia fuarının düzenlenmesinde temel ilkeleri belirlemiştir.

Pozitif bakış açısı ve küresel işbirliği

Seafood Expo Eurasia fuarı, balıkçılık sanayinin gelişiminin sürdürülmesi için günümüzde çok ihtiyaç duyulan olumlu atmosferin yaratılması için kıtaları birbirine bağlayan yeni uluslararası bir fuardır. Bu dinamik bağlamda, balıkçılık ve su ürünleri yetiştiriciliği sektöründeki mevcut zorlukları toplu olarak ele almanın önemini vurgulamaktayız. Bizim taahhüdümüz, küresel belirsizlik ortamında bile olumlu etkileşimi teşvik edici işbirliğine dayalı bir platform oluşturmaktır.

İşlerin büyütülmesi için çok çeşitlilikten yararlanılması

Seafood Expo Eurasia fuarının ayırt edici özelliği, iş bağlantıları oluşturmak için canlı ve kapsamlı bir platform oluşturmasını sağlayan geniş katılımcı çeşitliliğidir. Bu geniş kapsamlı çeşitlilik, yerel etkinliklerin ötesine geçerek katılımcılara çok çeşitli potansiyel müşteriler, iş ortakları ve tedarikçilerle bağlantı kurma fırsatı sunar. Yeni bağlantılar, coğrafi sınırları aşan ilişkiler oluşturulmasını kolaylaştırarak ticaretin genişleyerek küresel bir çapa erişmesini sağlar.

Küresel pazar eğilimleri ve deneyimlerin anlaşılması

Seafood Expo Eurasia fuarı, katılımcılara sektörde küresel ölçekte en son endüstriyel gelişmeleri, tüketici tercihleri ve eğilimlere yönelik bilgiler sunarak inovasyona açılan bir kapı görevi görüyor. Etkinlik çerçevesinde, hem güncel küresel sorunların, hem de Afrika, Avrasya, Orta Doğu ve Latin Amerika pazarlarının özelliklerinin ele alındığı birinci sınıf uzmanların katılımıyla kapsamlı bir program gerçekleştirilecektir. Küresel bakış açısı ve bölgesel uzmanlığın bu eşsiz kombinasyonu, katılımcıların uluslararası deniz ürünleri pazarının dinamik manzarasına uyum sağlamasını ve eğilimlerin bir adım önünde kalmasını sağlar.

Seafood Expo Eurasia fuarını gerçek anlamda uluslararası bir fuar yapan nedir?

Türkiye pazarı çok umut verici, ancak ülkenin deniz ürünleri lojistiğindeki giderek artan rolü ülkenin potansiyelini daha genişletiyor ve güçlendiriyor. Dünya genelinde deniz ticaretini olumsuz etkileyen ve artan uluslararası gerilimler ve kısıtlamalar karşısında Türkiye, avantajlı coğrafi konumu, gelişmiş taşımacılık sektörü ve istikrarlı ticaret politikasıyla aksayan tedarik zincirlerini onarabilecek bir ülke haline gelmektedir. Fuar, tam da bu yüzden burada gerçekleştirilmektedir.

Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan tarihi bir köprü konumunda olan İstanbul'da bize katılın. Şehir, bir kez daha kıtalar ve dünyanın her yerinden insanları birbirine bağlayan bir köprü görevi görecek. 15-17 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek ve küresel işbirliği ile olumlu beklentilerin bir araya geldiği yeni balıkçılık, su ürünleri yetiştiriciliği ve işleme teknolojisi fuarının tarihini kaydedin.

Ziyaretçi kaydı ücretsiz olup buradan ulaşılabilir.

Ayrıntılar

YORUMLAR

  • 0 Yorum