Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Balik Satışıyla Elde Ettikleri Gelir, Depremzedeler Için Valiliğe Teslim Edildi

Depremlerden etkilenen bölgelerdeki afetzedelere destek olmak için Süleymanpaşa ilçesindeki balıkçıların tuttukları balıkların satılmasıyla elde edilen gelir, Tekirdağ Valisi’ne teslim edildi.

Balik Satışıyla Elde Ettikleri Gelir, Depremzedeler Için Valiliğe Teslim Edildi
04 Mart 2023 - 18:56
Depremlerden etkilenen bölgelerdeki afetzede vatandaslara destek olmak için Süleymanpasa ilçesinde bulunan balıkçıların tutmus oldukları balıkların satılmasi ve elde edilen gelirin de depremzedelere bagislanmasi amaciyla S.S Süleymenpasa Su Ürünleri Kooperatifi tarafindan mezat düzenlenmisti. Tekirdağlı balıkçıların tutmus oldukları balıklar, düzenlenen mezat ile satılmış ve satılan balıkların ücretleri bağış olarak toplanmıştı. Yapılan bagışların dekontunu Süleymanpaşa Su Ürünleri Kooperatifi Baskani İbrahim Pehlivanoğlu, Vali Aziz Yıldırım’a teslim etti.

Dekontu teslim almasının ardından bir konuşma yapan Vali Yıldırım, "Toplanan bağış 50 bin TL degerindedir ve AFAD hesaplarına yatırılacaktır. Böyle bir faaliyette bulunduklari için Süleymanpaşa Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı İbrahim Pehlivanoglu’na ve balıkçılarımıza teşekkür ediyorum. Tekirdağlı vatandaşlarımız tek yürek oldular ve deprem bölgesine hakikaten çok büyük yardımlarda bulundular. Bu vesile ile her bir vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Balıkçı kardeşlerimize de çok tesekkür ediyorum. Emeklerini depremzede vatandaşlarımıza bağışladılar. Hep birlikte depremin acılarını dindirmeye, vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya devam edeceğiz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum